(050) 694-74-77 (097) 013-37-95
Пн-Пт с 09:00 до 19:00
Категории

Стальная решетка, настил

Стальная решетка, настил

Сталеві електрозварні грати, ґратчасті настили

ПРЕСОВАНИЙ РЕШЕТЧАТИЙ НАСТИЛ

Пресований ґратчастий настил – вид комірчастого настилу, основу якого складають несучі смуги, пов'язані між собою поперечними смугами меншого перерізу. На відміну від зварного гратчастого настилу, в місцях перетину грати не зварюються, а тримаються разом за рахунок запресування поперечних смуг у спеціально підготовлені пази в несучих смугах.

Як показав досвід, пресований ґратчастий настил добре зарекомендував себе насамперед у місцях з підвищеними вимогами до естетичних властивостей решітки – огорожі, вхідні групи, брудознімні грати.

Завдяки технології виготовлення пресований ґратчастий настил виготовляється з дуже широкою гамою осередків для різних варіантів використання.

Решітка з коміркою 11 мм, наприклад, широко використовується в місцях великого скупчення людей, таких як гіпермаркети або торговельно-розважальні центри для запобігання застряганню каблуків жіночого взуття між смугами.

Ґрати з максимальним осередком використовуються, зокрема, для виготовлення огорож або облаштування стелажних систем із зберіганням легких матеріалів, оскільки головна якість таких ґрат – легкість, і, відповідно, доступна ціна.

     

Решітка з коміркою 34x38 мм                                                             

Вид: Список / Сетка
На странице:

Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании

  • (050) 694-74-77 (097) 013-37-95
  • Пн-Пт с 09:00 до 19:00
Stroimsnami.com.ua 2014