(050) 694-74-77 (097) 013-37-95
Пн-Пт с 09:00 до 19:00
Категории

Модульные покрытия

Модульные покрытия
Модульні покриття
 
Модульне покриття є виготовленим з ПВХ покриттям, конструкція якого здійснюється за модульним принципом (принципом «лего»). Такі покриття відрізняються простотою чищення та догляду, а різноманітність колірних рішень дозволяє гармонійно доповнити оформлення будь-якого інтер'єру.
 
Виготовлення модульних покриттів проводиться за розмірами замовника, обмежень за шириною та довжиною при цьому немає. Сучасні модульні покриття широко застосовуються для оформлення підлог на ганку, тамбурі, на балконах, у передпокоях, вестибюлях, альтанках, терасах, гаражах, у складських і виробничих приміщеннях.
 
Високоефективним модульне покриття виявляється і щодо брудозахисту – завдяки особливій стільниковій структурі осередку, воно ефективно затримує пісок, сніг, бруд у всіх напрямках руху. Крім того, модульні покриття відрізняються підвищеною міцністю, зносостійкістю, негорючістю та хімічною інертністю, завдяки чому воно є ідеальним покриттям для підлоги в складських і виробничих приміщеннях, де спостерігається високе навантаження і ймовірність впливу на покриття таких речовин, як масла і бензин. Використання у виробничих приміщеннях цього виду покриття дозволяє знизити рівень вібрацій, шуму та пилоутворення.
 
Простота монтажу та демонтажу – ще один незаперечний плюс модульного покриття, який допускає легке переміщення його з одного приміщення (місця) до іншого. Такий просто здійснюється і ремонт – достатня лише заміна окремих пошкоджених елементів без видалення та усунення сусідніх мостиць.
 
Наша компанія надає величезний вибір модульних покриттів, широкий спектр кольорів та різноманітність форм дозволять вибрати те, що вам необхідно.
 
Виробництво виробів - Україна, м. Київ, вул. Туполєва, 18а.
 
Розміри виробів-будь-які, ціни вказані в грн./кв.м.
 
Термін виготовлення – 5 днів з моменту оплати рахунку.
 
Відвантаження з виробництва - м. Київ, вул. Туполєва, 18а, доставка на об'єкти м.Київ- від 500грн.
Вид: Список / Сетка
На странице:

Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании Краткое описание компании

  • (050) 694-74-77 (097) 013-37-95
  • Пн-Пт с 09:00 до 19:00
Stroimsnami.com.ua 2014